Nábytek do obývacího pokoje Počet produktů: 81

Žádná pořádný obývák se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do obývacího pokoje má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v obýváku potřebný pořádek.

Nejdůležitějším nábytkem v obývacím pokoji je bezesporu kvalitní sedačka nebo pohovka a obývací stěna. Často je však potřeba ještě více úložného prostoru, který mohou v obývacím pokoji zajistit knihovny, regály, vitríny nebo komody.

Knihovny a vitríny v obývacím pokoji

Mezi nejčastějším nábytkem v obývacím pokoji jsou mimo jiné určitě police, regály, knihovny či vitíny. Tento nábytek do obýváku můžeme vybírat z několika typů materiálového a tvarového provedení.  INTENA nábytek nabízí knihovny do obýváku policové, nebo knihovny a vitríny prosklené, u kterých skleněné dvířka chrání vniřní obsah proti prachu. Některé typy knihoven a regálů jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.

Dvířková nebo zásuvková komoda do obýváku ?

Komody do obývacího pokoje patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V obýváku nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení drobností, prádla či jiného oblečení.  Díky praktické komodě v obývacím pokoji máte okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebujete.

 

V naší nabídce naleznete jak komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný nábytek do obývacího pokoje, neboť v naší nabídce naleznete knihovny, regály a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Počet produktů: 81