Moderní rohové sedačky s úložným prostorem Počet produktů: 5

Pokud nám to dispoziční řešení obývacího pokoje nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové sedací soupravy. Rohové sedačky mohou nabídnout oproti klasickým pohovkám velkorysejší prostor pro odpočinek a relaxaci, především pak pro početnější návštěvy.

 

Rohové sedačky bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Některé rohové sedací soupravy jsou vyrobeny univerzálně tak, aby je bylo možno smontovat pravostranně i levostranně. U některých typů rohových sedacích souprav je potřeba orientaci předem zvolit.

Co vlastně rohové sedací soupravy nabízí?

Velkou výhodou rohových sedacích souprav je často přítomný integrovaný úložný prostor, který je obvykle přístupný po vyklopení sedací části. Součástí rohových sedaček může být také rozkládací mechanismus pro vytvoření plochy pro spaní.

 

Při výběru rohové sedací soupravy se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění a pořídit novou rohovou sedací soupravu do vašeho obýváku.

Počet produktů: 5