Kvalitní a moderní rozkládací sedací soupravy Počet produktů: 5

Rozkládací sedací soupravy jsou ideální pro všechny domácnosti v menších bytech či domech, kde postrádáme samostatný pokoj pro hosty. Největší předností rozkládacích sedacích souprav je, že ve složeném stavu vypadají jako klasická sedačka zabírající pouze standardní prostor a po rozložení mohou poskytnout dostatečný prostor pro spánek dvou či více osob.

 

Většina modelů rozkládacích sedaček je konstrukčně řešena tak, že se po rozložení vytvoří plocha pro spaní minimálně 120 x 180 cm. V nabídce na INTENA.cz naleznete také rozkládací sedací soupravy, u kterých se po rozložení vytvoří spací plocha 160x200 cm a více. Taková rozkládací sedačka bezproblému pohodlně nahradí klasickou manželskou postel v ložnici.

Výběr rozkládací sedací soupravy

Při výběru rozkládací sedačky je nejdůležitější kromě tvaru, designu a barevného provedení také systém rozkládání. Mechanismus rozkládání by měl být rychlý a přesný tak, aby se po jednoduchém rozkladu vytvořila pevná a stabilní lehací plocha. 

 

Kvalita rozkládací sedací soupravy závisí také na použité potahové látce.  Mezi nejoblíbenější rozkládací sedačky na Intena.cz patří modely z ekokůže, mikroplyše nebo z jiných pevných tkanin různých odstínů. Pokud často příjmáte doma přátelé a hosty, kteří se rádi zdrží až do rána, pořiďte si kvalitní rozkládací sedací soupravu z nabídky na Intena.cz.

Počet produktů: 5