Nábytek do kanceláře Počet produktů: 63

Žádná pořádná pracovna nebo kancelář se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do kanceláře má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v pracovně potřebný pořádek. Kancelářské skříně a regály sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše pracovna vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Policové skříně do kanceláře

Mezi oblíbený úložný nábytek do pracovny patří určitě policové skříně. Skříně do kanceláře můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství skříní do pracovny za velmi výhodné ceny.  Podle počtu dveří pak můžete vybírat kancelářské skříně jednodvéřové, dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).

Knihovny a regály v pracovně nebo kanceláři

Mezi nejčastějším nábytkem v pracovně či kanceláři jsou mimo jiné určitě police, regály a knihovny. Tento nábytek do kanceláře můžeme rovněž vybírat z několika typů materiálového a tvarového provedení. 

 

INTENA nábytek nabízí kancelářské regály policové, nebo knihovny do pracovny prosklené, u kterých skleněné dvířka chrání vniřní obsah proti prachu. Některé typy knihoven a regálů jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš oblíbený nábytek do kanceláře, neboť v naší nabídce naleznete policové skříně a regály v mnoha rozměrech a odstínech.

Počet produktů: 63