Botníky Počet produktů: 5

Pokud zařizujete předsíň a velká předsíňová stěna není tím ideálním řešením, pak právě botníky do předsíně mohou vyřešit problém s věčně rozházenými botami. Botníky z nabídky na INTENA.cz  jsou vhodné do velké i malé předsíně a do jakéhokoli prostředí.

 

Už nemusíte boty schovávat někde do rohu předsíně nebo nechávat dokonce venku za dveřmi.  Můžete si vybírat z několika tvarů a velikostí botníků nebo podle použitého materiálu. Každý moderní botník by měl být nejen hezký, ale také praktický a funkční.

Jak vybrat správný botník do předsíně ?

Před pořízením botníku by jste měli znát, pro kolik párů bot má být botník určen. Pokud jde o funkci, nejoblíbenějším modelem jsou vyklápěcí botníky. Díky speciálnímu výklopnému mechanismu je zajištěn snadný přístup k botám a hloubka botníku tak může být velmi malá.

Pokud je vaše předsíň úzká, malou hloubku botníku zcela jistě oceníte. Další botníky mohou být dvířkové, policové nebo šuplíkové nebo kombinované - například několik šuplíků a dvířka.

Oblibené botníky z masivu nebo lamina

Pokud jde o materiál, oblíbené jsou botníky dřevěné nebo levné botníky laminované. Dekor dřeva borníku závisí na celkovém stylu, ve kterém zařizujete váši předsíň. U moderního stylu vítězí botníky wenge, ořech nebo bílé botníky. Při klasickém a praktickém pojetí předsíně najdou své uplatnění například botníky z buku, olše nebo třešně.

Vybíráte nový botník do předsíně ? Neváhejte a objevte na Intena.cz ten pravý !

Počet produktů: 5