Předsíňové stěny V této kategorii není žádné zboží.

Nejprodávanějším nábytkem do předsíně jsou určitě předsíňové stěny, které jako první zaujmou vaše hosty při příchodu do vašeho bytu či domu. Moderní předsíňové stěny nabízejí ideální prostor pro odkládání kabátů a bund, obuvi a klobouku či čepice.  Hlavním účelem předsíňových stěn je nabídnout dostatečný prostor pro odkládání všeho potřebného tak, aby vaše vstupní místnost vypadala vždy hezky a uklizeně

Design a styl předsíňových stěn

V nabídce na INTENA.cz  naleznete předsíňové stěny mnoha velikostí, tvarů a barevného provedení. Velmi oblíbenou skupinou jsou moderní předsíňové stěny, které svými tvary a dezény zaujmou i designerské odborníky a znalce. Podle složení je možno vybírat předsíňové stěny s botníkem nebo stěny do předsíně se skříní.

Materiál pro předsíňové stěny

Pokud jde o materiál, oblíbené jsou předsíňové stěny dřevěné nebo levné předsíňové stěny, které bývají vyrobeny nejčastěji z lamina nebo MDF desky.  Při srovnání dekoru dřeva - u moderního stylu vítězí předsíňové stěny wenge, ořech nebo bílé předsíňové stěny. Při klasickém a praktickém pojetí předsíně najdou své uplatnění například předsíňové stěny z buku, olše nebo třešně.

Vybíráte novou předsíňovou stěnu ? Neváhejte a objevte na Intena.cz tu pravou !