Předsíňové stěny Je zde 1 produkt.

Nejprodávanějším nábytkem do předsíně jsou určitě předsíňové stěny, které jako první zaujmou vaše hosty při příchodu do vašeho bytu či domu. Moderní předsíňové stěny nabízejí ideální prostor pro odkládání kabátů a bund, obuvi a klobouku či čepice.  Hlavním účelem předsíňových stěn je nabídnout dostatečný prostor pro odkládání všeho potřebného tak, aby vaše vstupní místnost vypadala vždy hezky a uklizeně

Design a styl předsíňových stěn

V nabídce na INTENA.cz  naleznete předsíňové stěny mnoha velikostí, tvarů a barevného provedení. Velmi oblíbenou skupinou jsou moderní předsíňové stěny, které svými tvary a dezény zaujmou i designerské odborníky a znalce. Podle složení je možno vybírat předsíňové stěny s botníkem nebo stěny do předsíně se skříní.

Materiál pro předsíňové stěny

Pokud jde o materiál, oblíbené jsou předsíňové stěny dřevěné nebo levné předsíňové stěny, které bývají vyrobeny nejčastěji z lamina nebo MDF desky.  Při srovnání dekoru dřeva - u moderního stylu vítězí předsíňové stěny wenge, ořech nebo bílé předsíňové stěny. Při klasickém a praktickém pojetí předsíně najdou své uplatnění například předsíňové stěny z buku, olše nebo třešně.

Vybíráte novou předsíňovou stěnu ? Neváhejte a objevte na Intena.cz tu pravou !

Počet produktů: 1