Nábytek do předsíně Počet produktů: 134

Žádná pořádná předsíň se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do předsíně má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v předsíni potřebný pořádek. Skříně a regály zvětšují v předsíni úložný prostora a dolaďují celý interiér. Vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše předsíň vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Prostorné skříně do předsíně

Mezi oblíbený úložný nábytek do předsíně patří určitě policové a šatní skříně. Skříně do předsíně můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství předsíňových skříní za velmi výhodné ceny.  Podle počtu dveří pak můžete vybírat předsíňové skříně jednodvéřové, dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).

Police, regály a úložné komody v předsíni

Mezi nejčastějším nábytkem v předsíni jsou mimo předsíňové stěny také police, regály a komody. Tento nábytek do předsíně můžeme vybírat z několika typů materiálového a tvarového provedení. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš oblíbený předsíňový nábytek v mnoha rozměrech a odstínech.

Počet produktů: 134