BRADOP

Nábytek a postele BRADOP mají na našem trhu zastoupení již více než 10 let. Česká firma Bradop disponuje moderní výrobní halou a velkými skladovacími prostory. Spousta postelí a dalších výrobků značky Bradop je proto připravena k expedici do 7-10 dní

Nábytek začky Bradop je vyráběn v nejvyšší možné jakkosti. Mezi hlavní znaky výroby patří profesionální přístup a neustálé hledání cesty k dokonalosti. Moderní technologie výroby a používání těch nejnovějších materiálů má na svědomí skutečnost, že nábytek bude ještě více vyhovovat různým potřebám každého zákazníka.

 

Videoukázka z výroby nábytku BRADOP

 

Postele a patrové postele Bradop

Manželské postele od tohoto producenta jsou ideální do každé správné ložnice. Nábytek z masivu je pevný a odolný a má také velmi hezký vzhled. Dřevěné postele jsou vyráběny z masivu borovice, smrku nebo bukového dřeva. Velmi oblíbené jsou poschoďové a patrové postele pro děti, kde si můžete vybrat z široké nabídky barevného provedení.

Značka nábytku Bradop je určena pro všechny, kteří dávají přednost masivnímu dřevu a u výrobků dovedou ocenit moderní design a dlouhou živostnost.


Produkty výrobce: BRADOP (1)