Kvalitní a moderní kuchyňské linky  Počet produktů: 15

Kuchyňská linka patří bez pochyby mezi nejdůležitější nábytek v každé kuchyni. Je tedy žádoucí, aby moderní kuchyňská linka působila elegantně, vkusně a harmonicky. Kuchyňské linky Intena vás zaujmou dokonale propracovaným designem, skvělou ergonomií a překvapivě nízkou cenou.

Máte raději moderní nebo klasickou kuchyň ?

V naší nabídce naleznete velké množství kuchyňských linek různých cenových kategorií. Díky tomu můžeme uspokojit přání a požadavky většiny našich zákazníků. Ať již hledáte moderní kuchyňské linky, klasické kuchyně z lamina v jednoduchém stylu nebo dřevěné kuchyňské linky z masivu, na Intena.cz si určitě vyberete. Kuchyňské linky nabízíme v různých odstínech a barevných kombinacích. Neváhejte proto a objevte u nás ještě dnes váši novou kuchyň.

Míry a odstíny pro kuchyňské linky

Při zařizování vaší nové kuchyně se snažíte co nejlépe využít dispoziční řešení místnosti, kterou máte k dispozici. Velikost prostoru a půdorysné rozměry kuchyně nebo kuchyňského koutu mají podstatný vliv na celkové výsledné řešení. Nejčastěji používané rozměry jsou kuchyňské linky 240 cm nebo kuchyňské linky 260 cm široké. 

 

Barevné provedení kuchyňské linky z lamina či masivu určuje výsledný vzhled celé kuchyně. Výsledný odstín kuchyně je už pouze na vašem výběru. Pokud vybíráte kuchyňské linky do paneláku a menších bytů, volte spíše světlé odstíny, aby se opticky malý prostor více rozšířil. U větších kuchyní můžeme volit i tmavší kontrastnější řešení, které působí více modernějším vzhledem.

Počet produktů: 15