Upřesnit výběr

Sklad

  Moderní dětské pokoje pro 2 děti Počet produktů: 8

  Pokud sháníte dětský pokoj pro 2 děti, jste v tomto oddělení zcela jistě správně.  Zařízení dětského pokoje pro dva vyžaduje určitý specifický přístup, neboť každé z dětí má svá určitá přání a vnímá své okolí jinak než jeho sourozenec. INTENA nábytek nabízí jak dětské pokoje pro 2 kluky , tak  dětské pokoje dvě dívky  nebo dětské pokoje pro kluka a holku. 

   

  Hlavním znakem dětského pokoje pro dva je použitá barevná kombinace u dětského nábytku. Základem bývá nečastěji odstín buku, olše, břízy, javoru nebo moderní bílé barvy. Zatím co u dětského nábytku pro 2 kluky převažuje na čelních plochách modrá nebo zelenkavá barva, u dětských pokojů pro 2 dívky převládá růžová a fialková barva. Univerzální dětské pokoje pro kluka a holku pak často obsahují barevné odstíny zelenkavé, oranžové, žluté a modré barvy.

   

  Kvalitní dětská postel pro dvě děti

  Základem každého dětského pokoje pro 2 děti jsou dvě klasické nízké dětské postele nebo prostorná patrová postel pro 2 děti. Dětské postele mají obvykle rozměr 90x200 nebo 80x200 centimetrů. Nízké dětské postele mohou být vyrobeny v klasickém provedení s úložnými prostory nebo lze spaní pro druhé dítě vyřešit přistýlkou.

   

  Patrové postele pro dvě děti se pak vyráběji v různých provedeních např. postel elko, poschoďová postel nebo jako moderní posuvná patrová postel s vzájemně předsunutými lůžky.  Další součástí dětského pokoje pro 2 děti jsou pak především prostorné psací stoly, knihovna a také kvalitní šatní skříň. Pokud vybíráte dětský pokoj pro dvě děti, u Intena.cz si můžete být jisti dobrou kvalitou a plnou zárukou na váš vybraný pokojík.

  Počet produktů: 8