Kvalitní a odolný nábytek do kanceláře Počet produktů: 11

Žádná pořádná pracovna nebo kancelář se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Kancelářský nábytek má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v pracovně potřebný pořádek. Kancelářské psací stoly jsou pak základem každé větší či menší pracovny. Správným výběrem nábytku do kanceláře docílíte toho, že bude vaše pracovna vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Psací stůl a židle - nejdůležitější nábytek v kanceláři

Základem každé pracovny je psací PC stůl, který by měl být přiměřeně velký. Velice praktické jsou rohové stoly do kanceláře, které vám jednak umístěním do rohu uspoří prostor v místnosti a jednak nabídnou dostatek místa pro práci a odložení potřebných kancelářských věcí. Pokud zařizujete pracovnu dle aktuálních trendů, je vhodné pořídit si moderní psací stůl ve speciálním designu. V naší nabídce naleznete velké množství kancelářských židlí nebo kancelářských křesel jak v ekonomickém provedení za nízkou cenu, tak v luxusním stylu pro opravdové fajnšmekry.

Kancelářský nábytek - to jsou knihovny a regály ...

Kancelářská nábytek musí obsahovat dostatečné množství úložných prostorů – knihoven, regálů popř. komod.  Při jejich výběru nezapomeňte myslet na jejich dostatečnou hloubku - velký šanon bývá obvykle až 32 cm huboký. Pokud vám to prostor dovolí je vhodné do pracovny pořídit i malou sedačku nebo křeslo do pracovny pro případné pracovní návštěvy.

Počet produktů: 11