Moderní dětské pokoje pro 3 děti V této kategorii není žádné zboží.

Uspořádat dětský pokoj pro 3 děti není určitě nic jednoduchého, zvlášť pokud jste omezeni prostorem.  Zařízení dětského pokoje pro tři vyžaduje určitý specifický přístup, neboť každé z dětí má svá určitá přání a vnímá své okolí jinak než jeho sourozenec. INTENA nábytek nabízí jak dětské pokoje pro kluky , tak  dětské pokoje pro dívky  nebo dětské pokoje pro kluka a holku. 

 

Hlavním znakem dětského pokoje pro tři je použitá barevná kombinace u dětského nábytku. Základem bývá nečastěji odstín buku, olše, břízy, javoru nebo moderní bílé barvy. Zatím co u dětského nábytku pro kluky převažuje na čelních plochách modrá nebo zelenkavá barva, u dětských pokojů pro dívky převládá růžová a fialková barva. Univerzální dětské pokoje pro kluka a holky pak často obsahují barevné odstíny zelenkavé, oranžové, žluté a modré barvy.

 

Kvalitní dětská postel pro tři děti

Základem každého dětského pokoje pro 3 děti jsou tři klasické nízké dětské postele nebo prostorná patrová postel pro 3 děti. Dětské postele mají obvykle rozměr 90x200 nebo 80x200 centimetrů. Nízké dětské postele mohou být vyrobeny v klasickém provedení s úložnými prostory nebo lze spaní pro další dítě vyřešit přistýlkou. 

 

Patrové postele pro tři děti pak často obsahují přistýlku a  vyráběji v různých provedeních např. postel elko, poschoďová postel nebo jako moderní posuvná patrová postel s přistýlkou s vzájemně předsunutými lůžky.  Další součástí dětského pokoje pro 3 děti jsou pak především prostorné psací stoly, knihovna a také kvalitní šatní skříň. Pokud vybíráte dětský pokoj pro tři děti, u Intena.cz si můžete být jisti dobrou kvalitou a plnou zárukou na váš vybraný dětský nábytek.