Moderní rohové jídelní sety a sestavy z masivu V této kategorii není žádné zboží.

Dřevěné rohové sety do kuchyně z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných rohových setů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou rohové jídelní sestavy a sety z masivního buku nebo rohové sestavy z dubového masivu.

 

Bukové a dubové rohové jídelní sety se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné rohové sety do kuchyně z masivu smrku a jídelní sety z borovice.

Design pro rohové kuchyňské sety z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů jídelních rohových sestav z masivního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných rohových setů z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných rohových jídelních setů především moderně řešené stolové desky, nádherně tvarované rohové masivní lavice. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí rohové jídelní kuchyňské sety z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.