Bezpečné patrové postele s vysokou nosností Počet produktů: 112

Pokud řešíte ve vašem bytě či domě nedostatek místa, ideálním řešenímje nákup patrové postele. Základním předpokladem pro použití kvalitní patrové postele je dostatečná světlá výška místnosti.  Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení osoby. Podle typu konstrukce můžeme vybírat horní patrové postele nebo, poschoďové postele pro děti.

Bezpečný výstup na patrovou postel

Jednotlivé modely patrových postelí nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideálním řešením jsou patrové postele se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce patrové postele neumoňuje, nezbývá než volit patrové postele s žebříkem.

 

Ideální jsou postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku.  Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely patrových postelí mají žebřík odnimatelný.

Materiál pro patrové postele

Patrové postele z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku. Bukové a smrkové patrové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny. Oblíbenou variantou jsou také patrové postele pro dva z masivní borovice.

Levnějším řešením jsou pak patrové postele z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé patrové postele, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů

Počet produktů: 112