Moderní nábytek do studentského pokoje Je zde 1 produkt.

Zařídit studentský pokoj pro teenagery může být pro rodiče někdy problém. Studentský nábytek totiž je totiž v mnoha ohledech rozdílný než dětský nábytek pro malé děti. Nábytek pro teenagery má především zcela odlišné požadavky na pevnost a design provedení. Studentské postele musí mít rozměry a nosnost již pro klasickou dospělou osobu.  Při pořizování studentského nábytku je potřeba vzít na vědomí specifickou osobnost a individuální zájmy každého teenagera. Jaký tedy zvolit studentský nábytek ?

Studentský nábytek musí osobitý !

Nábytek pro studenty musí charakterizovat osobnost vlastního uživatele. Moderní studentský nábytek nemá být přeplácaný barvami, je vhodné volit jednotlivé prvky spíše v neutrálních odstínech. Skřínky mohou být vyladěny například designovými úchytkami nebo vyklápěcími dvířky. Studentské postele pro teenagery by měli být vyrobeny raději v nižším provedení na nožkách, nebo s úložným prostorem.  Skříně do studentského pokoje musí nabízet velký úložný prostor, neboť množství oděvu a svršků se u dětí ve studentském věku značně zvětšuje.

Masiv nebo lamino pro studentský nábytek ?

Dřevěný studentský nábytek z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěného nábytku pro studenty samozřejmostí. Nevýhodou nábytku z masivu je však jakýsi jednotný vzhled, který nedovede vyzdvihnout a zosobnit charakter uživatele. Proto je oblíbenou variantou studentský nábytek z lamina, který se nabízí v mnoha v odstínech. Oblíbený je studentský nábytek z buku, javoru, nebo například trendový bílý studentský nábytek.

 

Studentský nábytek INTENA nabízí pro vaše teenagery to nejlepší, co můžeme v našem sortimentu poskytnout.

Počet produktů: 1