Dětský nábytek MIKI Počet produktů: 151

Dětský a studentský nábytek MIKI je určen pro chytré a vynalézavé děti. Velkou předností nábytkového systému MIKI je velké množství jednotlivých prvků, které lze vzájemně kombinovat a sestavovat. Díky této možnosti jednoduše zařídíte velký i malý dětský nebo studentský pokoj přesně podle vaší představy.

 

Největší výhodou pokojíčků MIKI je také možnost doplnit nábytek, především pak postele , o krásné barevné textilní dekorace, chrániče na zábrany nebo látkové stany a tunely. Díky těmto doplňkům zařidíte dětským nábytkem Miki jak růžové dětské pokoje pro holku, tak zelenkavé či modré dětské pokoje pro kluky.

 

Materiál pro nábytek MIKI

Dětské pokoje Donald se vyrábějí z laminovaného materiálu o síle 18 a 22mm - v odstínech olše, nebo olše a vanilka.  Odstín olše je vhodný jak pro chlapecké, tak pro dívčí pokoje. Samozřejmostí jsou kvalitní ABS hrany s velkou odolností proti poničení. Kování a pojezdy jsou produkcí kvalitní firmy Hettich. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

 

Fotogalerie - dětský a studentský nábytek MIKI

Dětský nábytek Miki 01 Dětský nábytek Miki 02 Dětský nábytek Miki 03 Dětský nábytek Miki 04 Studentský nábytek Miki 05 Studentský nábytek Miki 06 Studentský nábytek Miki 07 Studentský nábytek Miki 08

Počet produktů: 151