Bezpečné patrové postele elko Počet produktů: 7

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě děti, často bývá řešením nákup patrové postele elko.  Patrové postele do tvaru písmene L jsou v dnešní době velmi oblíbené.

 

Jejich použití je ideální v případě, že máte v dětském pokoji alespoň jeden volný roh. Při použití patrové postele do L by měla být vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte.

 

Patrové postele elko se schůdky nebo s žebříkem

Jednotlivé modely patrových postelí do tvaru L nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideálním řešením jsou patrové postele elko se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce patrové postele neumoňuje, nezbývá než volit patrové postele do L s žebříkem.

 

Ideální jsou postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku.  Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely patrových postelí elko mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko.

 

Patrové postele do L z masivu nebo lamina

Patrové postele elka z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku.

Bukové a smrkové patrové postele do L se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny. 

Levnějším řešením jsou pak patrové postele elko z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé patrové postele ve tvaru písmene L pro děti, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 7