Dřevěné dětské pokoje z masivu V této kategorii není žádné zboží.

Dřevěné dětské pokoje patří mezi nejkvalitnější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dětského pokoje z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou dětské pokoje z masivního buku nebo nebo dubového.

 

Bukové dětské pokoje se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na různé odstíny, mezi nimiž převažuje bílá barva. Levnější variantou jsou dřevěné dětské pokoje z masivu smrku a dětské pokoje z masivní borovice.

Dětské postele z masivu jako základ

Součástí každého správného dětského pokoje z masivu je pevná dřevěná dětská postel. U INTENA nábytku můžete vybírat z více než 200 typů dětských postelí z masivního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dětských dřevěných postelí z masivu jsou jak modely určené pro chlapecké dětské pokoje tak postele do dětského pokoje pro holky.

 

Prostor ve spodní části dřevěné dětské postele může být otevřený, nebo může být řešen jako dětská postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem. Dřevěné dětské postele z masivu se podle výšky konstrukce dělí na nízké dětské postele z masivu,  vyvýšené dřevěné postele nebo dětské patrové postele z masivu. V současnosti jsou také velmi oblímené dětské postele z masivu 140x200 nebo 120x200 centimetrů.