Upřesnit výběr

Kvalitní dětské pokojíčky pro kluky Počet produktů: 14

Pokud sháníte dětský pokoj pro kluka, jste v našem oddělení zcela jistě správně. Každý správný kluk má svá určitá přání a vnímá své okolí jinak než dívky. Proto INTENA nábytek rozdělil oddělení dětský pokojů na dětské pokoje pro kluky a dětské pokoje pro holky.

 

Hlavním znakem dětského chlapeckého pokoje je použitá barevná kombinace u dětského nábytku. Zatím co u korpusů dětského nábytku pro kluky převažuje buk, olše, bříza nebo javor, na čelní plochy se často používá modrá nebo zelenkavá barva.

Správná dětská postel pro kluka

Základem každého dětského pokoje pro kluka je prostorná dětská postel, která mívá obvykle rozměr 90x200 nebo 80x200 centimetrů. Klučičí dětská postel může být vyrobena v klasickém nízkém provedení s úložnými prostory. Vyvýšené chlapecké dětské postele se pak často vyráběji v různých motivech např. postel pirát, postel formule nebo námořnická postel

 

Další součástí dětského pokoje pro kluka jsou pak především prostorný psací stůl, knihovna a také kvalitní šatní skříň. Pokud zařizujete dětský pokoj pro kluka, prohlédněte si naši nabídku jednotlivých sestav, ze kterých si zcela jistě vyberete. U nákupu na Intena.cz si můžete být jisti dobrou kvalitou a plnou zárukou na váš vybraný pokojík.

Počet produktů: 14