Upřesnit výběr

Kvalitní dětské pokojíčky pro holky Počet produktů: 15

Pokud sháníte dětský pokoj pro holky nebo dívky, jste v našem oddělení zcela jistě správně. Každý správná dívka má svá určitá přání a vnímá své okolí jinak než kluci. Proto INTENA nábytek rozdělil oddělení dětský pokojů na dětské pokoje pro holky a dětské pokoje pro kluky.

 

Hlavním znakem dívčího dětského pokoje je použitá barevná kombinace u dětského nábytku. Zatím co u korpusů dětského nábytku pro dívky převažují světlé odstíny jako bříza nebo javor, na čelní plochy se často používá růžová, fialková, lila nebo oranžová barva. Velmi oblíbeným dětským nábytkem jsou bílé dětské pokoje pro holky.

 

Skvělá dětská postel pro holku

Základem každého dívčího dětského pokoje je prostorná dětská postel, která mívá obvykle rozměr 90x200 nebo 80x200 centimetrů. Dětská postel pro holku může být vyrobena v klasickém nízkém provedení s úložnými prostory. Vyvýšené dívčí dětské postele se pak často vyráběji v různých motivech např. postel princezna, postel dívčí zámek nebo postel ve tvaru kočáru

 

Další součástí dětského pokoje pro holku jsou pak především prostorný psací stůl, knihovna a také kvalitní šatní skříň. Pokud zařizujete dětský pokoj pro dívku, prohlédněte si naši nabídku jednotlivých sestav, ze kterých si zcela jistě vyberete. U nákupu na Intena.cz si můžete být jisti dobrou kvalitou a plnou zárukou na váš vybraný pokojík.

Počet produktů: 15