Dřevěné doplňky a dekorace do dětského pokoje Počet produktů: 18

Doplňky a dekorace do dětského pokoje představují nezbytnou součást každého správného pokojíčku.  Doplňují úložný prostor na hračky, bačkůrky nebo oblečení a rozvíjejí poznávací a motorické schopnosti dětí.

 

Díky své barevnosti dolaďují celkový vzhled dětského pokoje a tedy slouží také jako velni pěkné dekorace. Dekorace a doplňky do pokojíčku jsou často vyráběny s krásnými barevnými motivy zvířátek jako např. motýlků, ježečků, kočiček aj., které zútulní každý dětský pokoj. Mezi neoblíbenější doplňky patří určitě truhly na hračky a úložné kontejnery na hračky.

 

Úložný prostor pojme velké množství her, hraček nebo oblečení a uklízení v pokojíčku se stane pro děti zábavou. Dětské dřevěné věšáčky poslouží k pověšení například roznošeného oblečení. Dětské poličky na stěnu pak nabídnou prostor pro vystavení oblíbených hraček nebo například vítězných sportovních pohárů.

 

Dětské hodiny a obrázky na stěnu pak doladí interiér dětského pokoje přesně podle vaší představy. Pokud zařizujete dětský pokoj tak neváhejte a vyberte si na Intena.cz z nepřeberného množství dekorací a doplňků právě do vašeho pokojíčku. 

Počet produktů: 18