Moderní nábytek do kuchyně a jídelny za super ceny Počet produktů: 4

Kuchyně dnes není pouze místo pro vaření, v kombinaci s otevřenou jídelnou a obývacím pokojem se stává společenským centrem celého bytu. Často je kuchyně a jídelna to místo, kde se setkává celá rodina a přátelé. Přidáním velkého stolu a židlí, můžete snadno svou kuchyni s jídelnou proměnit v úžasné místo pro konání oslav a party.

 Nejdůležitější nábytek do kuchyně je určitě kuchyňská linka, kterou doplňují kvalitní stůl a židle do kuchyně.  Součástí každé jídelny bývá také jídelní sestava, tvořená velkým jídelním stolem a židlemi.  Při zařizování nové kuchyně či jídelny jsou vám specialisté z INTENA - nábytku vždy připraveni poradit a zodpovědět vaše dotazy.

Kuchyňská linka - bez ní to nepůjde

Volba kuchyňské linky je zcela na vás a vašem vkusu a prostoru, který máte k dispozici.  Pokud se rozhodujete, jaký styl kuchyňské linky zvolit pravděpodobně rozhodne její design. Pro moderní kuchyňské linky jsou typické: lesk, výrazné barvy, rovné hrany, hladký povrch a popřípadě ostrůvek uprostřed kuchyně.

 

Stále v oblibě jsou však také kuchyně vyráběné v přírodních dezénech s vyfrézovanými čelními plochami, které působí konzervativnějším dojmem. Volba tvaru kuchyňské linky záleží na dispozicích kuchyně. Někdo má prostor pro postavení linky pouze k rovné stěně, někdo jiný zase musí řešit postavení linky do písmene L nebo U.  Pokud vám v kuchyni zbývá dostatek místa, můžete si pořídit barový pult a barové židle, které poslouží k rychlé snídani ve dvou.

Jídelní sestava se stolem a židlemi

Ústředním bodem každé jídelny je jídelní sestava. Je dobré zvážit jak velký stůl a židle pořídit. Pokud jsou u vás návštěvy každodenní záležitostí, je vhodné pořídit rozkládací stůl, díky kterému snadno vytvoříte několik míst k sezení navíc.  Dalším důležitým aspektem je styl a vzhled jídelního setu. Pokud chcete jídelní sestavu podle moderních trendů, pak se podívejte například po skleněném stolu s lesklou konstrukcí nohou. K takovému stolu můžete pořídit například čalouněné židle s kovovými nohami.

 

Velkým hitem jsou v dnešní době jídelní stoly z lakované MDF desky, které jsou vyrobeny lesku a v různých barevných dezénech jako fialová, zelená, bílá, černá a další. U stolu s tímto dezénem nejlépe vynikne také čalouněná židle v kombinaci s kovovými prvky. Moderní jídelní stoly jsou vyráběny v klasických obdélníkových tvarech, ale i v kulatých a oválných provedeních. Pokud patříte spíše k příznivcům klasických stolů i vy si přijdete na své. Můžete volit ze dvou základních materiálů a to ze dřeva nebo lamina.

 

Jídelní stoly z masivu je vhodné umístit do domácnosti, která je zařízená v přírodním duchu, naopak při volbě lamina můžete kombinovat přírodní dezény s moderními. Pokud je váše kuchyně nebo jídelna zařízena v rustikálním stylu, volte i jídelní sestavu v takovém dezénu. Krásně se doplní a vytvoří útulný kout, ze kterého na vás bude dýchat vůně dávných časů.  Použitím veselých barev a zajímavých doplňků dodáte vaší kuchyni a jídelně kouzlo, díky kterému se k vám rodina a přátele budou rádi vracet.