Moderní předsíňová stěna DR-45, merano


Moderní předsíňová stěna DR-45 nabízí velké množsví příslušenství ze kterého si vytvoříte jedinečnou předsíňovu sestavu.

Celý popis

Bradop nábytek
3-5 týdnů   Více info
Hodnocení:
Cena:

6 030 Kč

ks

Moderní předsíňová stěna DR-45, merano | Popis

Moderní předsíňová stěna DR-45 představuje vhodný nábytek do předsíně, je vyrobena z kombinace voštiny a lamina, hrany jsou opracovány ABS hranami. Předsíňová stěna je k dostání pouze v dezénu merano.

Součástí stěny je masivní police, která je určená k odoložení čepic či klobouků. Na jedné straně předsíňové stěny je umístěno pěkné zdrcadlo a vedle něj se nachází čtyři věšáky, které nabízejí místo pro pověšení vaších bund či kabátů. Ve spodní části stěny se nachází dvě zásuvky a skříňka, kterou můžete využít k uložení bot.

Velkou výhodou předsíňové stěny jsou variabilní police. Stěna je vybavena celovýsuvným pojezdem s kuličkovými ložisky a panty s integrovaným tlumením. Stěna je dodávána včetně zrcadla.

Předsíňovou stěnu můžete doplnit skříněmi DR-105 nebo DR-49 či botníkem DR-107 nebo zásuvkovými skříňkami DR-53 a DR-54 a vytvořit si tak jedinečnou předsíňovu sestavu.

Technické parametry:

šířka-100 cm

výška-204 cm

hloubka-35 cm

Dodáváme v demontovaném stavu.

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:laminovaná deska
Barva - odstín:tmavé odstíny
Místo určení:předsíň, šatna
Styl provedení:moderníklasické
Značka / řada:nábytek Bradop

Recenze a zkušenosti s "Moderní předsíňová stěna DR-45, merano"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)