Partnerský provizní systém INTENA nábytek, neboli affiliate program je jednoduchou formou možností výdělku za zprostředkování objednávek.

 

Jak to funguje?

Provozovatel webových stránek umístní na své stránky naši reklamu ve formě banneru nebo textového odkazu. Prostřednictvím této reklamy k nám příjdou zákazníci a z jejich nákupů rozdáváme provize již od 2,5 %, kterou navyšujeme v případě výborné spolupráce. Reklamní bannery a textové odkazy máme připraveny v různých velikostech a partneři je můžou libovolně umísťovat na své stránky.

 Partnerský program Intena nábytek

 

Kdo se může zůčastnit provizního programu affiliatte?

Každý kdo má vlastní WWW stránky a na tyto umístní naši reklamu ve formě banneru nebo textového odkazu. Na veškerý sortiment je určena délka cookies 30 dní. Pokud se tedy zákazník proklikem přes reklamu dostane na naše stránky a do 30 dní u nás nakoupí, provize bude započítána. Pro nejlepší partnery máme připraveny bonusy v podobě speciálních finančních prémií a výhod. Pro úspěšnou registraci partera je podmínkou souhlas s obchodními podmínkami pro partnerský prodej.

 

Kolik si můžu vydělat ?

Základní provize je stanovena na 2,5 % z hodnoty objednávky. Výplata provize probíhá již od 100 Kč bankovním převodem na účet partnera. V případě výrobné spolupráce navyšujeme velikost provize dle dohody s partnerem.

Příklad:

Partner provozuje vlastní www stránky a umístní na ně náš reklamní banner.  Přes tento banner se uživatel proklikne na náš eshop a nakoupí zde zboží za 10 tis. Kč bez DPH. Partnerovi je tedy automaticky připsána provize v minimální výši 250 Kč

 

Proč spolupracovat právě s Intena.cz?

Bezproblémová komunikace a spolupráce. Intena nábytek je seriózní partner k našim obchodním partnerům a zákazníkům nabízí zajímavý a vyhledávaný sortiment nábytku a zboží pro zařízení domu či bytu. Na výběr nabízíme několik druhů reklamy, obrázkové bannery v různém rozlišení, textové odkazy a nabídkové stránky zboží s odkazy na naše konkrétní produkty.

 

Jak začít spolupráci ?

Zašlete nám na emailovou adresu info@intena.cz krátky email, kde do předmětu uveďte slova "partnerský program". V emailu uveďte odkaz na vaše www stránky a popište, o jakou formu spolupráce máte zájem ( textová reklama, obrázkové bannery atd. ). Na základě tohoto emailu vás budeme zpětně kontaktovat a zašleme k vyplnění registrační formulář.

Případné dotazy k affiliate programu zasílejte rovněž na eamil  info@intena.cz.

Úplná pravidla a podmínky Affilite partnerského programu Intena.cz