Postel s úložným prostorem CAMERON, výklop - masiv smrk


Postel s úložným prostorem CAMERON je vyrobená z masivního smrku a je dodávana včetně kvalitních lamelových roštů s nosností až 130 kg.

Celý popis

HP nábytek - smrk
5-7 týdnů   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Plocha pro matrace:
Volba typu roštů:
Cena dle vybrané varianty:

19 050 Kč

16 050 Kč

Akce platí do: 30. 09. 2018

ks

Vyberte variantu
Plocha pro matrace
 • 160x200 cm

  160x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 180x200 cm

  180x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Volba typu roštů
 • 1-Čelní výklop

  1-Čelní výklop

  (Příplatek 0 Kč)

 • 2-Boční výklop

  2-Boční výklop

  (Příplatek 0 Kč)

Příslušenství

Postel s úložným prostorem CAMERON, výklop - masiv smrk | Popis

Úložná postel CAMERON ze smrkového dřeva - kvalita za skvělou cenu

Postel CAMERON představuje hezkou praktickou postel s úložným prostorem, která je vyrobená z masivu smrku s povrchovou úpravou přírodního bezbarvého laku. Úložný box pod postelí je vyroben ze smrkového lamina. Smrkové dřevo se vyznačuje především svou jemnou světlou kresbou.

Všechny hrany jsou u postele CAMERON dobře opracované. Tato postel se vyrábí v rozměrech 160x200 a 180x200 a své uplatnění si najde v každé ložnici s požadavkem na praktickou funkci úložného prostoru. Poměr ceny a kvality je u této postele na velmi dobré úrovni.

 

Jednoduchá montáž pro každého

Postel z masivu CAMERON je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou do 30 kg tak, aby byly jednotlivé balíky nositelné jednou osobou. Rošty jsou dodávány v igelitovém obalu. Součástí balení postele je i podrobný grafický montážní návod a kování. Ke smontování výrobku tak  nepotřebujete speciální nářadí, postačí křížový šroubovák a kladívko na zatloukání kolíků.

Montáž je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden šikovný zručný člověk.  Celé smontování této postele s úložným prostorem zabere asi 1,5 hodiny práce. Při montáži se nepoužívá lepidlo, postel je tedy možné v budoucnu kdykoli rozmontovat a opět smontovat.

 

Pevnost a kvalita

Rám postele a celá její konstrukce je výborně pevná a bez problému unese dvě osoby s celkovou váhou do 260 kg. Síla použitého masivního dřeva je 2,5 cm, rozměr hlavní nosné bočnice je 2,5x20 cm. Rohový spoj bočnic a čel je řešen pomocí hlavního spojovacího šroubu a dřevěných kolíků. Postel je tedy opravdu pevná a stabilní. Povrchová úprava je provedena bezbarvým ekologickým lakem. Na omak je povrch postele příjemně hladký a nikde nevystupují žádné nerovnosti. 

Výška postele k bočnici je ca 45 cm. Znamená to, že při vložení matrace o výšce ca 20 cm můžete docílit výsledné výšky ložné plochy cca 58 cm. Postel Cameron zaujme nejen zvýšenou ložnou plochou , ale také svým jednoduchým a hezkým designem, který je vhodný do ložnic, pokojů pro hosty nebo třeba na chalupu.

Úložný prostor – spousta místa pro vaše věci

Úložný prostor u postele CAMERON je vyroben z lamina v dezénu smrku, tím je dosažená nižší cena postele a zároveň zachován hezký vzhled. Odstín lamina i masivního dřeva je vyroben tak, aby k sobě ladily. Úložný prostor je pod postelí volně položen, je tedy na rámu nezávislý. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou, která leží přímo na zemi. Váha zatížení úložného prostoru není nijak omezena, můžete do něj uložit cokoli potřebujete.

Výška úložného prostoru je ca 30 cm. Pro dostatečný přívod vzduchu a větrání je zespod mezi úložným prostorem a rámem postele po celém obvodu cca 5 mm větrací mezera.  Do úložného prostoru se dostanete pomocí výklopných lamelových roštů.

Vyklápěcí lamelové rošty mohou být čelně nebo bočně výklopné. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů - zvedání a zavírání roštu i s matrací zvládne každý bez vynaložení velké síly.

Čelně výklopné rošty se vyklápějí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty polohování hlavy nemají, za to umožňují vyklápění do boku a tak získáte lepší přístup do úložného prostoru. Pokud byste rádi objednali jeden rošt s bočním výklopem a ten druhý s čelním – uveďte prosím tento požadavek do poznámky u odesílání objednávky.

Vyklápěcí rošty postele Lada

Rošty jsou položeny na nosných lištách v bočnicích a výztuze uprostřed postele, která je opatřena podpěrnýma nohama. Velice praktická u těchto lamelových roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder. Provádí se posouváním plastových jezdců v bederní části roštu.

Postel CAMERON ze smrku je dodávána včetně lamelových roštů, bez matrací. Do postele je vhodné umístit dvě matrace o rozměru 80x200 nebo 90x200.

 

Názor odborníka Intena nábytek

Postel s úložným prostorem CAMERON se mi velmi líbí pro svou světlou barvu a příjemnou kresbu smrkového dřeva. Pokud máte váš pokoj nebo ložnici zařízené ve smrkovém dřevě,  nebo podobném odstínu, mohu postel CAMERON určitě doporučit. U této postele musím kromě hezkého designu ocenit také velký praktický úložný prostor, ke kterému je přístup zajištěn jednoduchým ovládáním vyklápěcích roštů. Poměr cena výrobku vs. užitná hodnota je u úložné postele CAMERON na opravdu velmi dobré úrovni. Líbí se mi pěkné provedení všech hran a příjemně hladké lakování. Pokud by i úložný box byl vyroben z masivního dřeva, postel CAMERON dokonalá. Výsledná cena výrobku by se však určitě o dost zvýšila.

 

Hlavní výhody

 • praktický úložný prostor
 • jemná kresba smrkového dřeva
 • snadné ovládání vyklápěcích roštů
 • hladké opracování materiálu

 

Nevýhody

 • nemožnost barevného moření
 • úložný box vyroben z lamina

 

Technické údaje:

 • délka: 206 cm
 • šířka: 168/188 cm
 • výška čela u hlavy: 89 cm
 • výška čela u nohou: 46 cm
 • výška k bočnici: 45 cm
 • nosnost: 2x 130 kg
 • průřez nohy: 25x155 mm
 • průřez bočnice: 25x200 mm
 • vyrobeno v České republice
 • dodáváno v demontu

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:masivmasiv smrk
Barva - odstín:přírodní laksmrk & borovicesvětlé odstíny
Místo určení:hotelový pokojložnice
Styl provedení:klasickémoderní
Značka / řada:HP nábytek
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm160x200 cm
Vlastnosti postele:nastavit. roštrošty v ceně
Vybavení postele:úložný box

Recenze a zkušenosti s "Postel s úložným prostorem CAMERON, výklop - masiv smrk"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)