Zdravotní matrace CALIPO 100x220 - líná pěna


Matrace Calipo 100x220 je luxusní matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých částí ložné plochy vhodná pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka, díky vhodné kombinaci materiálů poskytuje matrace jedinečné ortopedické vlastnosti.

Celý popis

Matrace a rošty Tropico
12-20 dní   Více info
Hodnocení:

PRODEJ SKONČIL

Akce platí do: 31. 10. 2018

Zdravotní matrace CALIPO 100x220 - líná pěna | Popis

Matrace do postele Calipo 100x220 je luxusní matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých částí ložné plochy vhodná pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka, díky vhodné kombinaci materiálů poskytuje matrace jedinečné ortopedické vlastnosti.

Jádro matrace je vyrobeno ze studené pěny, která se vyznačuje vysokou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Středová část matrace je opatřena odvzdušňovacími kanálky, které zajišťují ideální ventilaci vzduchu.

Nosná vrstva matrace je vyrobena z líné pěny, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla a tím je dosaženo ideálního přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech režimech spánku.

Ložná plocha je opatřena línou pěnou rozdílných tuhostí, strana Soft je vyrobena z měkčí líné pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na nižší tuhost matrace. Stana Hard je vyrobena z tužší pěny a je určena pro uživatele s požadavkem na vyšší tuhost matrace.

Kombinace líné pěny o různé tuhosti minimalizuje riziko špatné volby matrace. Masážní profil ložné plochy podporuje ideální prokrvení svalů a pokožky.

Potah Aloe Vera : Potah je tvořen luxusní potahovou látkou obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Aloe Vera obsahuje enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Potah je je snímatelný a pratelný na 60° C.

Nosná vrstva: Zónový masážní profil z líné pěny

Doporučené uložení matrace: laťkový nebo lamelový rošt, pevná deska

Vhodnost pro alergiky: Matrace je vhodná pro většinu alergií

Technické informace:

Počet zón: 7

Výška matrace: 20 cm

Nosnost: 130 kg

Vyrobeno v ČR.

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Akční zboží:1+1 zdarma
Český výrobek:ano
Délka záruky:5 let
Místo určení:ložnice
Značka / řada:spaní Tropico
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:100x220 cm
Počet zón:7
Typ matrace:líná paměť. pěnastudená pěna
Tuhost matrace:střední

Recenze a zkušenosti s "Zdravotní matrace CALIPO 100x220 - líná pěna"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)