Boxspring s úložným prostorem TWISTER - AKCE


Sleva
11 %
Boxspring s úložným prostorem TWISTER - AKCE Zobrazit větší

Akční model postele boxspring s úložným prostorem TWISTER v potahu Milano 9110 vám poskytne vysoké, pohodlné spaní a velký úložný prostor.

Celý popis

Postele Blanář
4-6 týdnů   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Příslušenství k posteli:

PRODEJ SKONČIL

Akce platí do: 31. 10. 2018

Vyberte variantu
Příslušenství k posteli
 • Topper paměťová pěna

  Topper paměťová pěna

  (Příplatek 3 520 Kč)

 • Topper studená pěna

  Topper studená pěna

  (Příplatek 2 390 Kč)

 • Bez topperu

  Bez topperu

  (Příplatek 0 Kč)

Boxspring s úložným prostorem TWISTER - AKCE | Popis

Postel boxspring s úložným prostorem TWISTER 180x200 představuje krásnou postel, která vám poskytne potřebný komfort a pohodlí. Výhodou postele je především vysoká výška ložné plochy a dvojí systém pružení díky komfortní matraci a pružinovému boxu. Předností je také prostorný úložný prostor.

Popis akční postele Twister

Moderní design této posteli dodává hlavové čelo. Postel Twister má příjemné a elegantní hlavové čelo s vodorovně čalouněnými výplněmi.

Základem postele boxspring Twister jsou dva inegrované boxy s pružinovým jádrem, které nahrazují klasický rošt u běžných postelí. Tyto boxy jsou díky plynokapalinovým pístům bočně výklopné. Po vyklopení je k dispozici prostorný úložný prostor například na lůžkoviny, sezonní oblečení či sportovní potřeby.

V ceně postele jsou zahrnuty dvě 16 cm vysoké matrace ze studené ( HR ) pěny, které poskytnou dostatek komfortu při spánku. Tvrdost použitých matrací je střední. V případě zájmu o vyšší ložnou plochu nebo měkčí pružení doporučujeme zvolit variantu z tzv. topperem. Jedná se o horní ca 5 cm silnou vrstvu, vyrobenou ze studené nebo líné paměťové pěny. Pro zajištění polohy jsou k sobě horní matrace vzájemně spojeny zipem po celé délce.

Použitý materiál a rozměry

Korpus boxspringové postele Twister je vyroben z kvalitního bílého lamina. Hlavové čelo a rám postele jsou příjemně a  měkce očalouněny světlým potahem MILANO 9110 . Vysoké čelo a měkkou výplň oceníte především při opření, například při čtení knížky.  Výška hlavového čela činí 109 cm. Nožky jsou kovové.

Výsledná výška lehací plochy bez topperu je ca 60 cm, s topperem ca 65 cm. Úložný prostor je hluboký cca 25 cm.

Manipulace a montáž

postel s úložným prostorem Twister je dodávána ve třech dílech. Dva boxy s matracemi a hlavové čelo jsou balené v kartonu a igelitovém obalu. Veškeré spojovací šrouby a kovové nožky jsou uschovány v úložném prostoru.

Montáž je snadná. Hlavové čelo postele se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. Celá montáž zabere ca 30 min. času.

Proč si pořídit postel boxspring Twister v akci?

Moderní čalouněná postel Twister splní sen všem, kteří hledají elegantní postel s kvalitní matrací, vysokou ložnou plochou a velkým úložným prostorem. Systém dvojího pružení poskytne každému uživateli vysoký komfort spánku a skvělé pohodlí.

Názor odborníka Intena nábytek

Akční postel boxspring TWISTER vyhoví všem, kteří hledají moderní a elegantní čalouněnou postel se skvělým dílenským zpracováním. Její největší předností je vysoká výška ložné plochy, systém dvojího pružení a praktický úložný prostor. Poměr cena vs. užitná hodnota je u této postele na vynikající úrovni. Na této posteli bych vyzdvihl, že přístup k úložnému prostoru je řešen pomocí výklopných pružinových boxů, které se díky plynokapalinovým pístům velmi snadno vyklápějí. Na akční posteli Twister také oceňuji hezky provedené měkké čalounění v elegantním světlém potahu. Nevýhodou může být snad jen omezená nosnost úložného prostoru.

Hlavní výhody

 • praktický úložný prostor
 • oblé provedené hrany a kvalitní čalounění
 • vysoká výška ložné plochy
 • systém dvojího pružení

Nevýhody

 • omezená zátěž v úložném prostoru ca 20kg na jedno lůžko

Zaslání vzorku postele poštou

Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@intena.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické údaje:

Šířka: 186 cm

Délka: 207 cm

Výška čela: 109 cm

Výška lehací plochy: cca 60 cm

Ložná plocha: 180x200 cm

Nosnost: 130 kg/1 lůžko

Světlá výška: 5 cm (výška nožek)

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Akční zboží:Testováno
Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:látka / čalounění
Místo určení:ložnicehotelový pokoj
Styl provedení:moderníklasické
Značka / řada:postele Blanář
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm
Vlastnosti postele:rošt a matr. v ceněnízké čelo u noh
Vybavení postele:úložný box

Recenze a zkušenosti s "Boxspring s úložným prostorem TWISTER - AKCE"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)