Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rostoucí dětské židle

Rostoucí dětské židle

Dětské rostoucí židle jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku podle věku a výšky dítěte. Optimálním nastavením rostoucí židle je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu mezi předloktím , který by měl být optimálně také 90°. Výhody dětské rostoucí židle Díky dětské rostoucí židli...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rostoucí dětské židle

Dětské rostoucí židle jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku podle věku a výšky dítěte. Optimálním nastavením rostoucí židle je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu mezi předloktím , který by měl být optimálně také 90°.

Výhody dětské rostoucí židle

Díky dětské rostoucí židli docílíte toho, že deska pracovního stolu je vždy ve správné výšce před dítětem.  Základem každé rostoucí dětské židle je výškově nastavitelný sedák , u některých modelů lze zároveň také nastavit také jeho hloubku. Nad sedákem dětské rostoucí židle je umístněna zadní opěrka, která podepírá záda ve správné poloze.

 

Součástí dětské rostoucí židle může být také opěrka nohou. Nastavením této opěrky do správné výšky je docíleno odlehčení nohou u dítěte a tím docílení maximálního pohodlí při práci.  Rám dětské rostoucí židle může být kovový nebo dřevěný z masivu buku či smrku.  Nákup dětské rostoucí židle na  INTENA.cz  představuje skvělou investici do zdraví a pohodlí Vašeho dítěte.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Rostoucí dětské židle (30)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960