Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek do obývacího pokoje

Nábytek do obývacího pokoje

Žádná pořádný obývák se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do obývacího pokoje má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v obýváku potřebný pořádek. Nejdůležitějším nábytkem v obývacím pokoji je bezesporu kvalitní sedačka nebo pohovka a obývací stěna. Často je však potřeba ještě více úložného prostoru, který mohou v obývacím pokoji zajistit knihovny,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek do obývacího pokoje

Žádná pořádný obývák se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do obývacího pokoje má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v obýváku potřebný pořádek.

Nejdůležitějším nábytkem v obývacím pokoji je bezesporu kvalitní sedačka nebo pohovka a obývací stěna. Často je však potřeba ještě více úložného prostoru, který mohou v obývacím pokoji zajistit knihovny, regály, vitríny nebo komody.

Knihovny a vitríny v obývacím pokoji

Mezi nejčastějším nábytkem v obývacím pokoji jsou mimo jiné určitě police, regály, knihovny či vitíny. Tento nábytek do obýváku můžeme vybírat z několika typů materiálového a tvarového provedení.  INTENA nábytek nabízí knihovny do obýváku policové, nebo knihovny a vitríny prosklené, u kterých skleněné dvířka chrání vniřní obsah proti prachu. Některé typy knihoven a regálů jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.

Dvířková nebo zásuvková komoda do obýváku ?

Komody do obývacího pokoje patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V obýváku nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení drobností, prádla či jiného oblečení.  Díky praktické komodě v obývacím pokoji máte okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebujete.

 

V naší nabídce naleznete jak komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný nábytek do obývacího pokoje, neboť v naší nabídce naleznete knihovny, regály a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Nábytek do obývacího pokoje (178)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960