Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Komody do předsíně

Komody do předsíně

V nabídce na Intena.cz naleznete širokou škálu zásuvkových komod či dalšího nábytku do předsíně .  Komody do předsíně můžete vybírat jak v moderním trendovém provedení, tak v stále oblíbeném klasickém stylu.  Pokud jde o materiál, v naší nabídce naleznete jak dřevěné komody z masivu buku , smrku či borovice, tak ekonomické předsíňové komody z lamina různých odstínů.   Dle vnitřního...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Komody do předsíně

V nabídce na Intena.cz naleznete širokou škálu zásuvkových komod či dalšího nábytku do předsíněKomody do předsíně můžete vybírat jak v moderním trendovém provedení, tak v stále oblíbeném klasickém stylu.  Pokud jde o materiál, v naší nabídce naleznete jak dřevěné komody z masivu buku, smrku či borovice, tak ekonomické předsíňové komody z lamina různých odstínů.

 

Dle vnitřního členění nabízíme předsíňové komody zásuvkové, komody dvířkové nebo kombinované. Komoda v předsíni nabízí velkorysý prostor pro různé drobnosti, oděvy a další věci.  Komody do předsíně by měli být funkční a dostatečně prostorné. Pomohou udržet v předsíni potřebný pořádek a zároveň skvěle doplní elegantní interiér.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Komody do předsíně (110)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960