Bezpečné patrové postele horní spaní pro 1 dítě Počet produktů: 24

Pokud plánujete pořízení dětské postele pro jedno dítě a máte zárověň v dětském pokoji málo místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí - horní spaní.  Patrová postel pro jedno dítě představuje jednouduché spojení praktičnosti a účelnosti.

 

Postor pod patrovou postelí pro jednoho můžete využít jako hrací koutek, nebo zde můžete ustavit šatní skříň či psací stůl.  Pod horní spaní lze zabudovat také například knihovnu nebo komodu.

 

Materiál na patrové postele pro jedno dítě - horní spaní

Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz patří parové postele horní spaní  z masivu buku a smrku. Oblíbenou variantou jsou jaké patrové postele z masivní borovice. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí.

 

Levnejším řešením jsou pak horní spaní z lamina, vyráběné nejčastěji v odstínech buk, javor, bříza a bílá barva. Patrové postele pro jedno dítě jsou zákazníky v současnosti velmi oblíbené pro jejich praktickou funkci a hezký vhled.  Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.

Počet produktů: 24