Upřesnit výběr

Sklad

  Kvalitní postele dvoulůžka a jednolůžka Počet produktů: 1159

  Postel je nezbytnou součástí každé domácnosti. Pohodlný, pevný rám postele a kvalitní správně vybraná zdravotní matrace nabídnou vždy příjemný  pohodlný odpočinek a zdravý spánek.  Na INTENA.cz nabízíme postele do každé místnosti. Dětské postele z naší nabídky zajistí krásné sny pro vaše nejmilejší.

   

  Postele do ložnice nabízíme v mnoha designových stylech a materiálech, které nejlépe vyhovují potřebám každého zákazníka (např. dřevo, kůže, kov, hliník, čalouněné postele, apod.).   Všechny postele jsou nabízeny ve variantách bez úložného prostoru, nebo jako postele s úložným prostorem. Rovněž rozkládací postele nebo postele pro seniory nechybí v naší obrovské nabídce kvalitních lůžek.

  Nejpoužívanější rozměry pro postele

  V našem obchodě najdete standardní postele jednolůžka 80x200cm nebo 90x200cm , rozšířené postele 120x200cm nebo 140x200cm a postele dvoulůžka 160x200xm a 180x200 . Pro větší komfort a vyšší osoby nabízíme postele 90x210cm a 90x220cm, případně širší 100x200 cm.

  Jaký materiál pro postel ?

  Dřevěné postele z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou postele z masivního buku nebo postele z dubového masivu. Bukové a dubové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na tabák, ořech, wenge nebo jiné odstíny.

   

  Levnější variantou jsou dřevěné postele z masivu smrku a postele z masivní borovice. Jejich součástí pak často bývají dřevěné laťkové rošty. Pokud potřebujete ušetřit, jsou pro vás nejvyhodnější postele z lamina, které naleznete v nabídce na Intena.cz za skvělé ceny.

  Počet produktů: 1159