Moderní poschoďové postele pro děti v akci Počet produktů: 101

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě nebo tři děti, často bývá řešením nákup poschoďové postele. Základním předpokladem pro použití dvouposchoďové postele je dostatečná světlá výška místnosti.

Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte.

 

Schůdky nebo žebřík pro k poschoďové posteli ?

Jednotlivé modely poschoďových postelí nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideálním řešením jsou poschoďové postele se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce poschoďové postele neumoňuje, nezbývá než volit poschoďové postele s žebříkem.

 

Ideální jsou dětské postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku. Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely poschoďových postelí mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko.

 

Poschoďové postele z masivu nebo lamina

Poschoďové postele pro děti z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u poschoďových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou poschoďové postele z masivního buku a smrku. Bukové a smrkové poschoďové  postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny.

 

Oblíbenou variantou jsou také poschoďové postele z masivní borovice. Levnějším řešením jsou pak poschoďové postele pro děti z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé poschoďové postele pro dvě děti, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 101