Pevné a bezpečné patrové postele pro kluky a holky Počet produktů: 112

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě či tři děti, často bývá řešením nákup patrové postele. Základním předpokladem pro použití patrové postele pro děti je dostatečná světlá výška místnosti.

 

Vzdálenost horního lůžka od stropu místnosti by měla být minimálně 80-90 cm, aby bylo zajištěno pohodlné posazení dítěte. Podle typu konstrukce můžeme vybírat patrové postele - horní spaní pro jednoho, poschoďové postele pro dvě děti nebo speciální patrové postele pro tři děti.

Velmi oblíbené jsou také patrové postele se skříní a stolem, které v sobě spojují hezký vzhled a skvělou praktickou funkci.

 

Patrové postele se schůdky nebo s žebříkem

Jednotlivé modely patrových postelí nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideálním řešením jsou patrové postele se schůdky, které většinou bývají doplněny o úložný prostor. Pokud však použití schůdků prostor nebo konstrukce patrové postele neumoňuje, nezbývá než volit patrové postele s žebříkem.

 

Ideální jsou postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku.  Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi. Některé modely patrových postelí mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko.

 

Dětské patrové postele z masivu nebo lamina

Patrové postele pro děti z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku.

Bukové a smrkové patrové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny. Oblíbenou variantou jsou také patrové postele pro dva z masivní borovice.

 

Levnějším řešením jsou pak patrové postele z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza. Pokud hledáte zajímavé patrové postele pro děti, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 112