Skříně, komody a knihovny do dětského pokoje Počet produktů: 296

Žádný  správný dětský pokoj se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do dětského pokoje má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v dětském pokoji potřebný pořádek. Skříně a komody do dětského pokoje sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude váš dětský pokoj vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Kvalitní skříně do dětského pokoje

Mezi nejpoužívanějším nábytkem do dětského pokoje jsou určitě šatní skříně, které můžete vybírat z několika provedení.  INTENA nábytek nabízí šatní skříně  policové, skříně se šatní tyčí nebo tzv. pološatní skříně, které obsahují kombinaci polic a šatních tyčí.

 

Některé typy šatních skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.  Podle počtu dveří pak můžete vybírat šatní skříně dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).  Přístup do šatní skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době oblíbené šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Dvířková nebo zásuvková komoda ?

Komody do dětského pokoje patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V dětském  pokoji nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení drobnějšího oblečení nebo her a hraček.  Díky praktické komodě mají děti okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebují. 

 

V naší nabídce naleznete jako komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný nábytek do dětského pokoje, neboť v naší nabídce naleznete skříně a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Počet produktů: 296