Kvalitní nábytek do malé i velké ložnice Počet produktů: 193

Žádná pořádná ložnice se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do ložnice má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v ložnici potřebný pořádek. Skříně a komody do ložnice sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše ložnice vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Kvalitní skříně do ložnice

Mezi nejpoužívanějším nábytkem do ložnice jsou určitě šatní skříně, které můžete vybírat z několika provedení.  INTENA nábytek nabízí šatní skříně  policové, skříně se šatní tyčí nebo tzv. pološatní skříně, které obsahují kombinaci polic a šatních tyčí. Některé typy šatních skříní jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech. 

 

Podle počtu dveří pak můžete vybírat šatní skříně dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).  Přístup do šatní skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době hitem šatní skříně s posuvnými dveřmi. Některé šatní skříně mohou navíc obsahovat praktické zrcadlo.

Dvířková nebo zásuvková komoda ?

Komody do ložnice patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V ložnici nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení ložního prádla, spodního prádla či jiného oblečení.  Díky praktické komodě v ložnici máte okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebujete.

 

V naší nabídce naleznete jak komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný nábytek do ložnice, neboť v naší nabídce naleznete skříně a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Počet produktů: 193