Čalouněná postel s úložným prostorem Norka White, čelní výklop


Čalouněná postel s úložným prostorem Norka White zaujme elegantně tvarovaným čelem, vysokou ložnou plochou a možností volby typu matrace.

Celý popis

Čalouněné postele Maws
5-7 týdnů   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Plocha pro matrace:
Výběr typu matrace:
Cena dle vybrané varianty:

21 230 Kč

16 920 Kč

Akce platí do: 30. 06. 2020

ks

Vyberte variantu
Plocha pro matrace
 • 160x200 cm

  160x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 180x200 cm

  180x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Výběr typu matrace
 • 01. Matrace ALFA

  01. Matrace ALFA

  (Příplatek 0 Kč)

 • 02. Matrace GAMA

  02. Matrace GAMA

  (Příplatek 1 290 Kč)

 • 03. Matrace LUX

  03. Matrace LUX

  (Příplatek 2 960 Kč)

 • 04. Matrace Comfort

  04. Matrace Comfort

  (Příplatek 3 880 Kč)

Čalouněná postel s úložným prostorem Norka White, čelní výklop | Popis

Čalouněná postel Norka - moderní postel s puncem luxusu

Čalouněná postel s úložným prostorem Norka White patří mezi krásné a elegantní postele v naší nabídce. Největší předností čalouněné postele Norka jsou elegantní hlavové čelo, vysoká ložná plocha a velký úložný prostor přístupný čelně výklopnými rošty. Postel Norka White je vhodná jak do menší, tak i větší ložnice, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku. Postel Norka White je součástí nábytkové řady MAWS.

  

Provedení čalouněné postele Norka

Výrazným prvkem na této čalouněné posteli je hlavové čelo. Postel Norka White má 102 cm vysoké hlavové čelo složené ze třech převislých prostorově čalouněných čtverců. Dvoulůžkovou postel Norka je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 180 x 200 nebo 160 x 200 cm.

Součástí zvýšené postele Norka White jsou dva lamelové čelně výklopné rošty s nastavením tuhosti a s možností polohování hlavy. Nosnost každého z nich je 130 Kg.

Dvoulůžková postel Norka White je vyrobena z bílé ekokůže SO-1.

  

Výběr matrací u postele Norka

V ceně postele jsou zahrnuty také dvě volně ložené matrace podle zvoleného výběru.

Matrace ALFA - ekonomická 5-ti zónová matrace o výšce 16cm je tvořená elastickou PUR pěnou a jádrem z RE lisované pěny. Patří spíše mezi tvrdší matrace. Nosnost 110 Kg.

Matrace GAMA - příjemná 5-ti zónová matrace o výšce 17cm je tvořená ze dvou vrstev elastické studené HR pěny. Patří spíše mezi střední až tvrdší matrace. Nosnost 130 Kg.

Matrace LUX - výborná 5-ti zónová matrace ze 3 vrstev zátěžové studené HR pěny. Výška matrace 20 cm. Celková tvrdost matrace je střední. Nosnost 130 Kg.

Matrace COMFORT - luxusní 7-ti zónová matrace s jádrem ze 2 studených HR pěn. Povrchovou vrstvu tvoří komfortní líná paměťová pěna. Celková tuhost měkčí až střední. Výška matrace 22 cm. Nosnost 120 Kg.

 

Matrace se dodává vždy ve vysoce kvalitním potahu Tencel® , který obsahuje mikrovlákna z přírodního materiálu – celulózy. Díky tomu má vysokou absorpční schopnost, velmi rychle odpařuje vlhkost a tím brání její kondezaci. Zabraňuje tak tvorbě plísní a růstu roztočů. Potah Tencel® lze prát do 60°C.

Na přání můžeme dodat postel bez matrací - cenu sdělíme na požádání.

  

Použitý materiál a funkční rozměry

Korpus postele Norka White je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška hlavového čela činí 102 cm. Nožky jsou kovové, chromované, vysoké ca 10 cm. Výška rámu postele je 46 cm. Úložný prostor je hluboký ca 26 cm.

Výsledná výška lehací plochy s použitím matrace Alfa nebo Gama je ca 60 cm. S použitím matrací Lux nebo Comfort je pak výsledná výška lehací plochy nadstandartních 65 cm, což umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel.

  

Manipulace a montáž

Čalouněná postel Norka White je dodávána ve třech dílech. Dvě samostatné lůžka a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Montáž je snadná. Hlavové čelo se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. K vysoké nosnosti postele dopomáhá také středová podpěra ve střední části mezi lůžky. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

 

Proč si vybrat zrovna postel Norka White?

Čalouněná postel s úložným prostorem Norka White je vhodná pro každého, kdo hledá moderní postel za skvělou cenu. Její největší předností je dominantní hlavové čelo a  vysoká výška ložné plochy.  Na této posteli je dobře řešen přístup k hlubokému úložnému prostoru pomocí čelně výklopných lamelových roštů s nastavením tuhosti a polohováním hlavy.

Zaslání vzorku postele poštou
Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@intena.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické údaje:

délka: 222 cm

šířka: 180/200 cm

výška ložné plochy: 60/65 cm

výška zadního čela: 102 cm

hloubka úložného prostoru: 26 cm

nosnost: dle typu matrace 110 - 130kg

material: lamino, potahová látka

dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně

vyrobeno v ČR

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:látka / čalounění
Místo určení:hotelový pokojložnice
Styl provedení:klasickémoderní
Značka / řada:postele Maws
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm
Vlastnosti postele:nízké čelo u nohrošt a matr. v ceně
Vybavení postele:úložný box
Tvarové provedení :na nožkách

Recenze a zkušenosti s "Čalouněná postel s úložným prostorem Norka White, čelní výklop"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)