Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 31.05.2024 !

Tvrdší matrace CAPRI s línou pěnou a kokosem, 160x200, 21 cm

Neohodnoceno
13 486 Kč
7-14 dní
Možnosti doručení

Výška 21 cm, nosnost 130 Kg, 7 zón, jádro z kokosové desky, tvrdší matrace s línou pěnou, potah Aloe Vera

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace CAPRI, 160x200 cm určená zejména pro partnery, se řadí mezi tvrdší oboustranné matrace. Její jádro poskytuje pevnou oporu díky kvalitní kokosové desce, zatímco jedna strana povrchu je vybavena měkčí paměťovou pěnou a druhá strana je tužší.

S výškou 21 cm je Matrace Capri vhodná pro muže i ženy s vyšší hmotností nebo pro ty, kteří preferují tvrdší podklad s paměťovou pěnou. 

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matrací CAPRI je velmi snadná. Matrace je dodávána jako celek, což znamená, že rozměry přepravního balení odpovídají rozměrům matrace – například 160x200x21 cm. Při tomto rozměru má matrace hmotnost přibližně 25 kg. Matrace je pečlivě zabalená ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání před znečištěním během přepravy. Po vybalení z obalu je matraci možné ihned použít.

Potah matrace - skvělý na dotek

Matrace Capri je vybavena snímatelným a pratelným potahem Aloe Vera. Tento potah je osvěžující a má ochrannou povrchovou úpravu vláken. Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem, s gramáží 200g/m2 a složením z 100% PES.

Potah Aloe Vera je hladký a velmi příjemný na dotek vhodný pro alergiky. Lze ho rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C.

 

Jádro matrace je pevné

Matrace Capri patří mezi vyšší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu přibližně 21 cm. Jádro matrace je vyrobeno z ca 6 cm vysoké Medifoam pěny s vysokým stupněm tuhosti (modrá vrstva) a z přibližně 1,5 cm silné kvalitní kokosové desky.

Z jedné strany je na povrchu matrace přibližně 4,5 cm vysoká vrstva líné paměťové pěny, tvarované do masážních nopů v sedmi zónách. Druhá povrchová strana je tvořena přibližně 8 cm silnou vrstvou Medifoam pěny. Masážní profilace zde rovněž zaručuje optimální prokrvení pokožky a relaxaci celého těla.

Testování pohodlí a kvality spánku

Matraci Capri jsme detailně podrobili uživatelskému testování ve dvojici osob o hmotnosti 98kg a 65kg (s odborným fyzioterapeutem).

Obě strany matrace jsou pocitově celkově tvrdší. Oranžová strana s měkkou paměťovou pěnou však povrch matrace dobře změkčuje a zejména při poloze ležení na boku se ideálně tvaruje a přizpůsobuje tělu.

Na straně s pevnou profilovanou pěnou Medifoam (růžová) lze cítit celkově větší tuhost a tvrdost této strany. Tato strana bude ideální spíše pro uživatele požadující pevnější podporu. Příjemně se na této straně leželo v poloze na břichu nebo na zádech.

Pocitově lze tedy konstatovat, že matrace Capri je ideální spíše pro těžší uživatele s hmotností nad 90kg. Spokojené však budou i lehčí osoby s požadavkem na tvrdší spaní.

Technické údaje:

  • rozměr: 160x200 cm
  • počet zón: 7
  • výška matrace s potahem: cca 21 cm
  • nosnost: 130 kg
  • tvrdost na stupnici 1-10: 7/8
  • vyrobeno v ČR
  • Záruka 2 roky - prodloužená záruka na proležení jádra 3 roky - viz. návod k užití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace a rošty Dřevočal
Ložná plocha: 160x200 cm
Počet zón: 7
Tuhost matrace: střední až tvrdší
Výška matrace: 20-22 cm
Typ matrace: líná paměť. pěna, PUR pěna, kokosová deska
Místo určení: hotelový pokoj, ložnice, studentský pokoj
Značka / řada: matrace Dřevočal
Délka záruky: 2 roky
Nosnost ( na osobu ): 120-130 kg
Termín expedice: 7-14 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: