Doplňky a dekorace pro dětské postele Počet produktů: 85

Pokud zařizujete dětský pokoj a přemýšlíte jakým způsobem jej zpestřit a barevně doladit, je ideální použít látkové textilní doplňky do dětského pokoje. Dětské textilní dekorace se nabízejí  v mnoha barevných variantách s bohatou nabídkou příslušenství. 

 

INTENA Nábytek se specializuje především na textilní doplňky pro dětské postele. Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru správných látkových dekorací do pokojíčku pro vaše nejmilejší.

 

Textilní doplňky pro dětské postele

Rozmanitost tvarů a textilních doplňků pro dětské postele je obrovská.  Nejoblíbenější jsou v tomto oddělení látkové domečky pro vyvýšené dětské postele, které vytvářejí pod vyvýšenou postelí zajímavý prostor pro hraní. Textilní domečky nebo tunely mohou být ušity v designu například hradu pro princeznu nebo pirátské lodi pro kluky.

 

Vaše děti si je rychle zamilují. Textilní tunely a stany pro dětské postele nemají jen dekorativní fukci. Jejich použitím zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní chrániče na zábrany k dětským postelím přispívajík zvýšení bezpečnosti dětí při spánku.

 

Kapsáře a textilní dekorace na stěnu

Kapsáře za postel a textilní dekorace představují oblíbenou součást každého správného dětského pokoje. Doplňují úložný prostor na hračky, bačkůrky nebo oblečení  a rozvíjejí poznávací a motorické schopnosti dětí. Textilní dětské kapsáře pojmou velké množství her či hraček a uklízení v pokojíčku se stane pro děti zábavou.

 

Velkou předností látkových dekorací do dětského pokoje je rovněž podpora rozvoje schopností a dovedností dětí, neboť lze textilní dekorace různě sestavovat, měnit jejich části či tvar. Vhodným výběrem a umístěním kapsáře za postel či stěnu docílíme barevné sladění celého dětského pokoje a doplníme ustavený dětský nábytek. Kapsáře navíc plní funkci zateplení a ochranu proti otírání zdi.

Počet produktů: 85