Sestavy do ložnice se skříní a postelí Počet produktů: 2

Ložnice je místnost, která nám dopřává potřebný oddech a relaxaci. Každá moderní ložnice by měla být funkčně navržená, aby nabídla dostatek potřebného, ale zároveň nebyla „přeplácaná“ nábytkem a bytovými doplňky. Nejdůležitější nábytek do ložnice je určitě postel, kterou doplňují kvalitní matrace a rošty.  Součástí každé ložnice bývá také prostorná šatní skříň či komoda.  Při výběru nové ložnice Intena jsou vám naši specialisté vždy k dispozici.

Ložnice se bez postele neobejde

Pokud disponujete malou ložnicí, tak se určitě zaměřte na postele s úložným prostorem. Tyto postele vedle pohodlného spaní nabízí i velký prostor pro uložení nejrůznějších věcí nebo lůžkovin.  V případě že nehledíte na praktičnost, ale spíše na design, tak vás zaujmou moderní čalouněné postele nebo designové postele z masivu, vyrobené podle moderních trendů. Každou správnou postel v ložnici doplňují neméně důležité matrace a rošty.

Chcete vše v jednom ? Vyberte hotovou sestavu do ložnice

Nechce se vám vybírat samostatně postel, rošty, noční stolky nebo skříně ? Pak si určitě prohlédněte naše ložnice sestavy, kde dostanete v rámci super ceny jednoduše vše v jednom. Při zařizování hezké ložnice mějte na paměti, že by z ní měla vyřazovat harmonie a pohoda.Pokud máte malou ložnici, můžete si vypomoci barevnými odstíny zdí, přesně řečeno jedná se o světlé odstíny, které opticky prostor zvětší, naopak tmavé odstíny prostor zmenšují a mohou vytvářet pocit uzavřeného a ohraničeného prostoru. Stejný účinek může mít například umístění zrcadla v ložnici, které ji také opticky protáhne.

Počet produktů: 2