Kvalitní a bezpečný nábytek do dětského pokoje V této kategorii není žádné zboží.

Zařídit dětský pokoj může být pro rodiče být někdy problém. Dětský nábytek totiž je totiž v mnoha ohledech rozdílný než nábytek pro dospělé. Nábytek pro děti má především zcela odlišné rozměry. Dětské postele mohou mít menší velikost rámu i matrace. Při pořizování dětského nábytku je potřeba vzít na vědomí, že dítě ve svém pokojíčku tráví spoustu času - spí, sedí, skáče a dovádí.  Jaký tedy dětský nábytek má být ?

Dětský nábytek musí být bezpečný !

Nábytek pro děti musí být v prvé řadě dostatečně stabilní a bezpečný. Moderní dětský nábytek by neměl mít ostré hrany nebo obsahovat části, které lze snadno odlomit.  Dvířka u skříněk by měla být pevně uchycena, zásuvky u komod by měli obsahovat bezpečnostní pojezdy proti vypadnutí. Postele pro malé děti nebo patrové děstké postele by měli obsahovat bezpečnostní zábranu proti pádu.

Pořídit dětský nábytek z masivu nebo lamina ?

Dřevěný dětský nábytek z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dětského dřevěného nábytku samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější je dětský nábytek z masivního buku a smrku. Bukové a smrkový dětský nábytek se vyrábí v přírodním provedení s ekologickým lakem, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu nebo jiné odstíny. Oblíbenou variantou je také dětský nábytek z masivní borovice.  Levnějším řešením je pak dětský nábytek z lamina v odstínech bílá, buk, javor nebo bříza.

 

Dětský nábytek INTENA patří v mnoha ohledech mezi to nejlepší, co můžete vašim dětem do pokojíčku nabídnout.