Kvalitní nábytek a postele do ložnice Počet produktů: 91

Každá ložnice je zcela jistě místem, kam si jdeme po každodenním shonu odpočinout. Ložnice je jakási naše svatyně, která nám dopřává potřebný oddech a relaxaci. Proto by měla být funkčně navržená, aby nabídla dostatek potřebného, ale zároveň nebyla „přeplácaná“ nábytkem a bytovými doplňky.

 

Nejdůležitější nábytek do ložnice je určitě postel, kterou doplňují kvalitní matrace a rošty do postele.  Součástí každé ložnice bývá také prostorná šatní skříň či komoda.  Při výběru nové ložnice, postele nebo matrace jsou vám specialisté z INTENA - nábytku vždy k dispozici.

Postele a další nábytek do ložnice

Pokud disponujete malou ložnicí, tak se určitě zaměřte na postele s úložným prostorem. Tyto postele vedle pohodlného spaní nabízí i velký prostor pro uložení nejrůznějších věcí nebo lůžkovin.  V případě že nehledíte na praktičnost, ale spíše na design, tak vás zaujmou moderní čalouněné postele nebo designové postele z masivu, vyrobené podle moderních trendů. Každou správnou postel v ložnici doplňují neméně důležité matrace a rošty.

 

Výběr matrací je velice individuální, záleží na několika aspektech a to především na hmotnosti a výšce osoby, která bude na matraci spát . Někteří zákazníci mají navíc specifické požadavky na různé speciální vyztužení. Hmotnost osoby také souvisí s tuhostí matrace, neboť při špatné volbě tuhosti vzhledem ke své váze může dojít ke špatné podpoře páteře a k následné bolesti zad.

 

Pro osoby s větší hmotností jsou vhodnější matrace s tuhostí 3 až 4 tedy spíše tvrdší.K posteli je důležité koupit i kvalitní rošty, které jsou nezbytné k tomu, aby zdravotní matrace měla správnou podporu a naplno se využily její ortopedické vlastnosti. V nabídce můžete volit lamelové, polohovací rošty nebo klasiké laťkové.

Ložnice - sestavy? Když chcete vše v jednom...

Nechce se vám vybírat samostatně postel, rošty, noční stolky nebo skříně ? Pak si určitě prohlédněte naše ložnice sestavy, kde dostanete v rámci super ceny jednoduše vše v jednom. Při zařizování hezké ložnice mějte na paměti, že by z ní měla vyřazovat harmonie a pohoda.

 

Pokud máte malou ložnici, můžete si vypomoci barevnými odstíny zdí, přesně řečeno jedná se o světlé odstíny, které opticky prostor zvětší, naopak tmavé odstíny prostor zmenšují a mohou vytvářet pocit uzavřeného a ohraničeného prostoru. Stejný účinek může mít například umístění zrcadla v ložnici, které ji také opticky protáhne.

Nepostradatelné skříně do ložnice

V ložnici by určitě neměla chybět velká šatní skříň. Její velikost by měla být taková, aby poskytla dostatečný úložný prostor pro oblečení a jiné potřebné věci. Šatní skříň do ložnice by měla obsahovat šatní tyč na zavěšení ramínek, dostatek polic a ideálně také šuplíky či zásuvky na drobné oblečení.  Velikost šatní skříně v ložnici je dána celkovým prostorem, do malé ložnice jsou ideální šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Top nabídka