Kvalitní rostoucí a polohovací psací stoly za super ceny Počet produktů: 15

Dětské rostoucí psací stoly jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška stolové desky podle věku a výšky dítěte. Optimálním nastavením rostoucího psacího stolu je docíleno nejen správné polohy dítěte vůči stolu a také nastavení úhlu v předloktí dítěte, který by měl být optimálně také 90°.

Výhody rostoucího polohovacího stolu

Díky rostoucímu polohovacímu psacímu stolu docílíte toho, že je pracovní deska u stolu vždy ve správné výšce před dítětem.  Základem každého dětského rostoucího stolu je výškově nastavitelná pracovní deska , u některých modelů lze stolovou desku zároveň také naklápět.

Naklápěním pracovní desky je docíleno optimální polohy mezi očima dítěte a plochou stolu. Nastavením pracovní desky do správného úhlu docílíme maximálního pohodlí při práci.  Rám dětského rostoucího stolu může být kovový nebo dřevěný z masivu buku či smrku.  Nákup dětského rostoucího polohovacího stolu na  INTENA.cz  představuje skvělou investici do zdraví a pohodlí Vašeho dítěte.

Počet produktů: 15