Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 30.04.2024 !

Nákup zboží na splátky

Nakoupit novou postel, matrace nebo nábytek nebylo nikdy jednodušší. Již od 1000 Kč lze u nás nakoupit na splátky!

INTENA Nábytek nabízí zprostředkování spotřebitelského úvěru HOMECREDIT A.S.

Spotřebitelský úvěr lze rychle a s minimální administrativou vyřídit přímo na našich internetových stránkách. Jednoduše si nastavíte výši splátek, dobu splácení a můžete také zvolit pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Poskytovatelem splátek je společnost Home Credit a.s. Prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.

Příklad nákupu na splátky v eshopu

Chci pořídit postel v ceně 19.790 Kč

Často kladené otázky

Jaké jsou finanční limity pro nákup zboží na splátky?
Minimální výše úvěru je 1 000 Kč při nákupu na e-shopu.

Mám zaručeno, že úvěr dostanu?
K poskytování úvěrů přistupujeme zodpovědně a Home Credit jej poskytuje až po řádném posouzení splnění všech potřebných podmínek každého žadatele.

Kdo může o úvěr žádat?
Fyzická osoba starší 18 let, která má zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů.

Potřebuji doklad o příjmu?
Doklad o příjmu obvykle nepotřebujete v případě, že žádáte o úvěr v průměrné výši.

Je možné odstoupit od úvěrové smlouvy při nákupu na splátky?
Ano, do 14 dní od jejího podpisu, a pokud do měsíce od jejího podpisu vrátíte půjčené peníze, nebude vám Home Credit dokonce účtovat žádné úroky.

Kdy mi bude doručeno vybrané zboží?
Zboží vám odešleme ve chvíli, kdy bude úvěr schválen a splátková společnost Home Credit bude mít od vás všechny potřebné podepsané smlouvy s doklady.

Mohu úvěr splatit předčasně?
Ano. Pro předčasné splacení úvěru nebo mimořádné platby splátek raději předem kontaktujte klientskou linku společnosti Home Credit na čísle 542 100 100.

Jsem občanem členské země EU. Mohu u vás nakoupit na splátky?
Ano, splátky jsou u nás dostupné také pro občany členských států EU. Přesné podmínky vám telefonicky sdělí na klientské lince Home Creditu na čísle 542 100 100.

Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr:

Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28%, RPSN 35,08%, celkem zaplatíte 34 980 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 216 Kč, 3 161 Kč, 3 107 Kč, 3 052 Kč, 2 997 Kč, 2 942 Kč, 2 888 Kč, 2 833 Kč, 2 778 Kč, 2 723 Kč, 2 669 Kč, 2 614 Kč.

Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku, nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzujeme individuálně a může se od prezentované lišit.