Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 31.07.2024 !

Vzorky materiálů posíláme zdarma

Při procházení internetových nabídek postelí se můžete setkat s problémem, že odstíny zobrazené na vašem monitoru nemusí vždy odpovídat realitě. Aby byl váš výběr barvy dřeva nebo potahové látky stoprocentně správný, máme pro vás speciální nabídku - zaslání vzorků materiálů přímo k vám domů poštou. Díky tomu si můžete před definitivním rozhodnutím o koupi osobně ověřit, jak přesně bude vypadat vaše nová postel. Navíc tuto službu poskytujeme našim zákazníkům zcela bezplatně.

Jak požádat o zaslání vzorků?

vzorky-materialu-zdarma

Objednání vzorků materiálu je snadné - na pár kliknutí:

  • Přejděte na stránku postele, nebo výrobku a klikněte na záložku „vzorky materiálu zdarma".
  • Vyplňte připravený formulář a upřesněte 1 až 5 odstínů, o které máte zájem
  • Odešlete žádost o zaslání vzorků.

Nyní jen stačí vyčkat, až k vám vybrané vzorky poštou dorazí. Obálky zasíláme běžnou poštou, takže doba doručení může činit 2-5 dní.

Často kladené otázky

Jsou k dispozici vzorky pro všechny nabízené postele?
Pokud se u některého výrobku záložka „vzorky materiálu zdarma"nezobrazuje, znamená to, že pro tuto postel nejsou vzorky materiálů k dispozici a zaslání vzorků není možno vzorky zaslat.

Proč mohu objednat jen max. 5 vzorků?
Abychom mohli nabízet službu zasílání vzorků zdarma, využíváme k odeslání běžnou obálku, která má určitou kapacitu. Pokud bychom využili větší rozměr obálky, bylo by nutné zasílat vzorky doporučeně s podstatně vyššími náklady a tuto službu bychom museli zpoplatnit.

Jak velké jsou vzorky materiálu?
Vzorky mají rozměr cca 4 x 4 cm, který vám umožní dobře zkontrolovat odstín a typ materiálu před objednáním. Zároveň se tento rozměr bezproblémů vejde do obálky.

Vzorky a ani po týdnu od objednání nedorazily - co mám dělat?
Veškeré poptávky na zaslání vzorků elektronicky evidujeme. Může se však stát nějaká chyba ( stačí překlep v adrese apod. ), která způsobí, že vzorky nedorazí. Pokud uplynul více než týden od odeslání vašeho požadavku a vzorky stále nedorazily, kontaktujte naší infolinku, kde naši pracovníci váš požadavek prověří.