Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 31.05.2024 !

Kvalitní balení nábytku a postelí

Všichni pracovníci našeho skladu dělají maximum proto, aby všechny postele a nábytek dorazily k zákazníkovi v perfektním stavu. Z tohoto důvodu provádíme důkladnou kontrolu každého balíku před odesláním, aby jsme si ověřili, že je balení ve 100% stavu.  Většinu nábytku a postelí expedujeme na speciálních dřevěných paletách, které zaručují jejich bezpečnost během transportu.

Celý proces balení zaznamenáváme pomocí kamerového systému, což nám umožňuje vše detailně sledovat a v případě potřeby vyhledat informace o každém odeslaném produktu.

Paletové balení nábytku a postelí

Používáme moderní balicí technologie, včetně speciálních elektrických páskovaček a ovinovacích strojů. To nám zaručuje, že je zboží vždy bezpečně zabaleno a během transportu zůstává pevně na svém místě. I velké a těžké palety se tak v pořádku dostanou ke svému příjemci.

Každý den pro vás zabalíme více než 50 objednávek a u každé zásilky nám záleží na tom, aby zboží bylo perfektně zabaleno a dorazilo k vám rychle a hlavně v pořádku. Na naše skladníky se můžete 100% spolehnout!

Skladníci Intena nábytek