MONTERO

Nábytek MONTERO představuje kvalitní nábytek od českého výrobce fy. Intermont z Krucemburku. Výrobní řada Montero se pyšní více než 65 letou tradicí výroby při zachování stále špičkové kvality. Většina nábytku Montero je vyráběna na sklad a proto je možné zajistit velmi krátké dodací lhůty k zákazníkovi. Mezi největší přednosti nábytku montero patří použití kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost nadčasový design.

Mezi hlavní sortiment značky MONTERO patří postele z masivudětské postele a dřevěné patrové postele - palandy. Doplňkovým sortimentem jsou pak noční stolky, komody a prádelníky a šatní skříně.

 

Videoukázka nábytku a postelí MONTERO

 

Bukové a dubové postele Montero

V nabídce značky Montero si můžete vybrat z více než 23 druhů postelí z masivu buku nebo postelí z masivu dubu. Ke všem modelům postelí je možno vybrat úložný prostor ve formě šuplíků nebo úložných boxů s vyklápěcími rošty. Předností bukových a dubových postelí Montero je především 5 letá záruka na pevnost rámu, možnost nastavení roštu ve 3 výškových stupních a v neposlední řadě také použití vybraných materiálů zajišťujících dlouhou životnost.

Dětské a studentské pokoje Montero

Dětské a studentské pokoje Montero se vyznačují především svou praktičností, funkčností a zdravotní nezávadností. Mezi oblíbené řady dětského nábytku Montero patří řada dětských postelí Donald a Miki, které jsou vyráběny s laminovaných desek. Kvalitní dřevěné postele z masivu smrku pak nabízí výrobní řada Kalimero a Pedro.

Bohatá kolekce dětského nábytku Montero je doplněna o skluzavky, schody, schody s úložnými prostory a nejrůznější druhy regálů včetně textilních  stanů, kapsářů, bunkrů. Velkou výhodou je možnost vzájemné kombinace jednotlivých nábytkových řad mezi sebou.


Produkty výrobce: MONTERO (9)