MORAVIA COMFORT

Výrobce matrací MORAVIA COMFORT ( bývalý Gumotex ) patří mezi významné české výrobce matrací s velmi bohatou historií. Zdravotní matrace značky Moravia Comfort byly několikrát oceněny mezinárodně uznávanými certifikáty.

Mezi nejprodávanější matrace této firmy patří především pěnové sendvičové matrace ze studenou pěnou nebo matrace s línou paměťovou pěnou. V nabídce rovněž naleznete matrace pružinové a taštičkové či měkké a tvarovatelné latexové matrace. Moderními technologiemi jsou vyráběny také antialergické matrace se stříbrem ( stříbrným potahem ), který zamezí životu jakýchkoli bakterií a mikroorganismů.

Akční leták a speciální matrace Moravia Comfort

Mezi speciální produkty značky Moravia Comfort patří matrace určené do zdravotnických zařízení, hotelů, penzionů nebo lázní. Akční nabídka matrací tohoto výrobce je pravidelně prezentována v akčním letákuMatrace v akci 1+1 zdarma pak patří mezi nejoblíbenější matrace této značky. Nabídku matrací skladem neustále doplňujeme o nové modely značky Moravia Comfort.

Pokud chcete mít v noci krásné sny a ráno se po probuzení cítit opravdu skvěle, vyberte si matraci značky Moravia Comfort. Tyto matrace vás překvapí svou kvalitou a skvělým poměrem cena vs. užitná hodnota.


Produkty výrobce: MORAVIA COMFORT (35)