Praktické postele s velkým úložným prostorem Počet produktů: 531

Pokud zařizuje malou ložnici, nebo řešíte otázku kam přes den uložit všechny lůžkoviny,  pak jsou postele s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením pro vaši ložnici. Postele s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené. 

Mimo kvalitního odpočinku nabízejí také v menších ložnicích nepostradatelnou praktickou funkci.

Postele s vyklápěcím úložným prostorem nebo šuplíky ?

U INTENA nábytek naleznete mnoho typů postelí s úložným prostorem , které se vzájemně liší designem, materiálem a barevným odstínem. Úložný prostor může být řešen jako integrovaný box pod postelí. Přístup k němu je pak zajištěn čelně nebo bočně vyklápěcími rošty.  Jednodušší konstrukce je pak tvořena klasickými zásuvkami pod postel, které se pohybují nejčastěji na PVC kolečkách.

Postele 140x200 nebo dvoulůžka s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem se vyrábějí jako jednolůžka a dvoulůžka s úložným prostorem neboli manželské postele letiště.  Velmi poptávané jsou v poslední době postele s úložným prostorem 140x200 pro komfortní spaní jedné osoby.

 

Pokud jde o materiál na postele s úložným prostorem, největší kvalitu dílenského zpracování mají dřevěné postele z masivu. Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek.  Levným a přitom velmi praktickým řešením jsou postele s úložným prostorem z lamina, jejichž největší výhodou je cenová dostupnost a velký výběr dezénů či odstínů.

Počet produktů: 531