Skvělé zvýšené a vysoké postele za super ceny Počet produktů: 730

Mít postel se zvýšenou ložnou plochou požaduje v současné době stále více zákazníků. Zvýšené postele vyhledávají především starší osoby nebo zákaznící, kteří požadují co největší úložný prostor pod zvýšenou postelí.

 

Výška rámu u zvýšené seniorské postele bývá nejčastěji 45-50 cm nad zemí, přičemž výška ložné plochy s matrací se obvykle pohybuje kolem 60 centimetrů. Díky této výšce lze na postel usedat a z postele lehce vstávat bez většího namáhání těla.  Vyvýšené postele si nejen z tohoto důvodu nacházejí oblibu u stále početnější skupiny zákazníků.

Zvýšené postele s úložným prostorem

Mezi důležitou přednost zvýšených postelí typu senior patří velký úložný prostor, který vyvýšením ložné části vznikne pod postelí. Tento prostor je možné využít například pro vysoké zásuvky neboli šuplíky.  Použitím těchto šuplíků vytvoříme pod postelí spoustou místa pro uložení oblečení, lůžkovin nebo jiných věcí.

 

Speciální skupinou jsou zvýšené postele senior s úložným prostorem, které v kombinaci s vyklápěcími rošty zajistí přístup do velkého prostoru pod postelí z horní části. Postele s úložným prostorem patří mezi nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz .

Materiál pro zvýšené postele senior

Materiálem pro zvýšené seniorské postele bývá nejčastěji masivní smrkové nebo bukové dřevo, některé modely jsou však vyrobeny z lamina nebo čalouněné konstrukce. Zvýšené postele z masivu se nabízejí jako přírodní nebo mořené do několika odstínů.  Pokud máte zájem o zvýšenou postel do ložnice, neváhejte a objevte na Intena nábytek svůj vysněný model.

Počet produktů: 730